WSZYSTKIE DZIECI ZAPRASZAM NA ANGIELSKI METODĄ
LEO ENGLISH


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Zosia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

METODA EFEKTYWNEJ NAUKI
ortografia, koncentracja, pamięć, notowanie, matematyka


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Janek

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ METODY BLS

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Rekrutacja 2016/2017

Nasi lektorzy

Krzysztof Gaca

Z wykształcenia jestem nauczycielem języka angielskiego. Dużą część swojego życia spędziłem w Stanach Zjednoczonych oraz Japonii, gdzie kończyłem tamtejsze gimnazjum. Moją pasją jest uczenie metodą BLS osób dorosłych. Robię to z pasją i ogromnym zaangażowaniem.

Agnieszka Godorowska

Mam na imię Aga, pochodzę z Krotoszyna. Ukończyłam Wrocławskie Liceum Ogólnokształcące nr 5, gdzie zdałam Maturę Międzynarodową. Językiem angielskim posługuję się biegle od ok. 13 roku życia. Mając 14 lat spędziłam miesiąc w Stanach Zjednoczonych, zwiedzając Nową Anglię z Amerykańską rodziną goszczącą. Fascynują mnie słynne miasta, pokochałam Nowy Jork oraz Boston, na studia wyjechałam do Amsterdamu. W Amsterdam University College studiowałam historię i krytykę literatury, filmu i kultury popularnej, rozwinęłam też wiedzę dotyczącą filozofii i lingwistyki. Moją największą pasją jest jednak muzyka, w wolnym czasie pracuję nad umiejętnościami wokalnymi i grą na pianinie i skrzypcach. Kreatywność wykorzystuję również podczas lekcji angielskiego, uważam, że najlepsze rezultaty, zwłaszcza w pracy z dziećmi uzyskujemy gdy zajęcia są dynamiczne i wykorzystują elementy artystyczne. Dlatego jestem zdecydowaną zwolenniczką metody Leo English, rola lektorki daje mi dzięki temu wiele satysfakcji.

Magdalena Pielak

Mam na imię Magdalena W Leader School możecie mnie spotkać na zajęcich z Leo Maniaka. Ukończyłam studia na Uniwersytecie im.Adama Mickiewicza w Poznaniu Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu na kierunku edukacja wczesnoszkolna z arteterapią. Praca z dziećmi zawsze sprawiała mi dużo radości oraz satysfakcji. W wolnym czasie lubię czytać książki oraz zwiedzać Polskę. Interesuję się historią Polski oraz udzielam się w różnych organizacjach pomagającym zwierzętom.

Monika Przybyłek

Z wykształcenia pedagog specjalny, terapeuta, specjalista gimnastyki korekcyjnej a przede wszystkim nauczyciel z pasją. Od kilku lat związana jestem zawodowo ze środowiskiem radosnych przedszkolaków. Tam też rozwijam swoje zainteresowania, podnosze kwalifikacje bo każdy dzień to nowe wyzwanie. Koordynatorka kilku projektów edukacyjnych i autorskich programów wychowawczych, kompensacyjnych i zdrowotnych. W sierpniu dołączyłam do zacnego grona trenerów metody Leo Maniak.

Bogumiła Datta

Jestem filologiem niemieckim z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych. Egzaminator maturalny. Niemiecki jest moją pasją.

Kinga Kubica

Z wykształcenia jestem filologiem germańskim z przygotowaniem metodycznym do nauczania. Posiadam wrodzoną pasję do języków obcych oraz przebyłam wieloletni proces kształcenia w szkołach krajowych jak i zagranicznych. Biegle władam dwoma językami niemieckim i angielskim.

Mikołaj Płóciennik

Licencjonowany Lektor języka angielskiego Metody BLS.